Projelere Dönün

Flora Garden

Sakin, ayrıcaklı bir çevrede projelendirilmiş, her unsuruyla modern bir yaşam alanı olan Flora Garden evleri; ister keyifle tatilinizi geçirebileceğiniz, isterseniz sürekli bir yaşam sürebileceğiniz ve isterseniz de kazançlı bir yatırım olabilecek inşası tamamlanma aşamasında olan yeni projelerimizden biridir.
Siz de Erşa İnşaat ayrıcalığıyla yaşamınıza bir değer katmanın fırsatını değerlendirin…

Flora Garden' da daire edinmenin avantajları;

Türkiye şuanda, Avrupa'nın en cazip gayrimenkul sektörüne sahip ülkelerinden biri konumundadır. Manavgat'ın popileritesinin artması ile birlikte konut sahipleri kısa zamanda yatırımlarından maksimum kazanç sağlamaktadırlar. Flora Garden'daki eviniz sizin için iyi bir yatırım olacaktır. Peşin ödeme avantajlarının yanında taksit veya ev kredisi ile ödeme imkanı da bulunmaktadır.
Flora Garden, konumu itibarıyla Side'nin seçkin yerleşim bölgesi Kemer'de bulunmakla beraber sahip olduğunuz daireyi kiraya vererek farklı bir kazanç kaynağı da elde edebilirsiniz. Satış sonrası departmanımız sizin için dairenizi kiraya verip denetlemesini yapabildiği gibi havalimanı transferlerinden daire temizlik ve kontrolüne kadar birçok hizmetide vermektedir.